Art&Smart

Toya’nın Art & Smart konsepti, yaşamdan daha fazlasını alma sanatını, akıllıca tasarım ve son teknoloji ile birleştiriyor.
Ev tasarımında her metrekareden maksimum verim almak için geliştirilen Art & Smart akıllı yaşam çözümleri geleceğin dizaynını bugüne taşıyor.

Art & Smart sayesinde ev sakinleri, evin metrekaresini artırmadan, özgürlük ve kullanım alanlarını büyütebiliyorlar.
Amerikan mutfak istenildiğinde görünür oluyor, yatak kolaylıkla duvara saklanırken, yatak odası hareketli paneller sayesinde salonla birleşip geniş ve ferah bir alana dönüşüyor.
Toya, tüm fonksiyonelliği ile ev sahiplerinin ihtiyacına ve zevkine göre şekillenen, gerçekten “smart” yaşam alanları sunuyor.

Bir ev yaşam kalitesini sadece içindeyken yükseltmez.
Art & Smart konseptindeki yüksek teknoloji, evde değilken de uzaktan erişimle suyu ve elektriği kesebilme, motorize elektronik kilit sayesinde kapıyı açıp kapatabilme ve video destekli güvenlik kontrolü imkanlarıyla sahiplerinin huzurunu gözetiyor.

Art & Smart konsepti hayattan zevk almayı bilenlerin beklentilerini aşacak sosyal ve kültürel yaşam alanlarını da beraberinde getiriyor.
Sanatın tüm renklerini takdir edebilmek için müzik odası, resim odası, sinema ve kütüphane alanlarının yanında, en keyifli arkadaş toplantılarına ev sahipliği yapacak davet odaları ve sosyal tesisler, Toya evlerinde yaşamayı daha da ayrıcalıklı kılıyor.

Her projesini bir sanat eseri inceliğinde tasarlayan ve akıllı çözümlerle donatan Toya, Art & Smart konseptli evlerinde, zeka ve zarafeti bir araya getiriyor.