Proje Hakkında

01

Proje Hakkında

İmza attığımız her projede, teslim ettiğimiz her yapıda, her detayın özenle düşünüldüğü tüm planlarımızda tek bir amacımız var, daha iyi bir yaşam. Ve şimdi daha iyi bir yaşam için sunduğumuz tüm ayrıcalıkları ‘Toya Next’ konsepti altında bir araya getiriyor ve yaşam alanlarında ‘aklı’ daha önce hiç olmadığı gibi kullanıyoruz.

Bir yaşam konsepti olarak Toya Next, evinizdeyken ya da uzaktayken her zaman içinizin rahat olmasını, güvende hissetmenizi sağlıyor. Sunduğu yaşam teknolojileriyle her anınıza kolaylık katarken, mimari çözümlerle yaşam alanlarını en efektif şekilde kullanmanıza destek oluyor. Yalnızca beklentilerinizi değil, çevreyi ve yarınları da düşünerek maksimum enerji tasarrufu sağlıyor.

Kısacası evinizin yalnızca dört duvarlı değil, beklenti ve hayallerinize duyarlı olmasını
sağlayan Next ile yaşam artık
bildiğinizin çok ötesinde...
Toya Next’i bir konsept olarak farklı kılan en önemli unsur belki ihtiyaç duyacağınızı dahi bilmediğiniz hizmetleri size standart olarak sunması. Evinizden çıkarken otoparkta trafik yoğunluğunu öğrenmeniz ya da evinize gelirken daha yolda klimanızı çalıştırarak evi iklimlendirmeniz hem hayatınızı kolaylaştırırken hem de size zaman kazandıracak ayrıcalıklar. Üstelik Toya Next yalnızca akıllı ev otomasyonu senaryolarıyla değil, proje genelinde gerekse daire özelinde sunduğu güvenlik önlemleri, beyaz eşyadan aydınlatmaya enerji tasarrufuna verdiği önem ve modern yaşamın gerektirdiği konforu sağlamaya yönelik sıradışı mimari çözümleriyle de bugünün ötesinde bir yaşam sunuyor.
Eve Giriş: Evinize girdiğiniz an ya da daha yoldayken tek tuşla ışıkları açabilir, küveti doldurmaya başlayabilir ya da evinizi iklimlendirebilirsiniz. Evden Çıkış: Evden çıktınız ama aklınız ütüyü fişte bırakıp bırakmadığınızda kaldı. Sorun değil, tek tuşla evden çıkış moduna geçerek elektrik, su ve gazı otomatik olarak kesebilirsiniz. Sinema Keyfi: Tam film izlemeye başlayacağınız sırada ışıkları kapatmak için kalkmaya üşendiyseniz cep telefonunuzdan tek tuşla tüm ışıkları loşlaştırma fikrini çok seveceksiniz. Huzurlu Uyku Modu: Yatak odasına geçtiğiniz andan itibaren en ufak bir ses ya da ışığa tahammülünüz yoksa tek tuşla evinizi uyku moduna alabilirsiniz.

Lokasyonda Toya Next Ayrıcalığı

Hayatımızın önemli bir bölümünün trafikte geçtiğini düşünürsek, daha iyi bir yaşam, bir anlamda daha merkezi bir yaşam anlamına geliyor. İstanbul iş yaşamının yeni merkezi olarak gösterilen, E-5 ve TEM bağlantısı olan Basın Ekspres yolu üzerinde konumlanan Toya Next, bölgenin önemli akslarının yanı sıra, İstanbul Atatürk Havaalanı ve CNR-Expo gibi çekim merkezlerine yakınlığı, yapımı devam eden 3. Havaalanı bağlantı yolu üzerinde olması ve yine yapımı süren Bakırköy – Mahmutbey metro hattına yürüme mesafesindeki konumuyla şehrin her noktasına yakın hissetmenizi sağlıyor.

Bir yaşam konsepti olarak Toya Next, evinizdeyken ya da uzaktayken her zaman içinizin rahat olmasını, güvende hissetmenizi sağlıyor.

Yatırımda Toya Next Ayrıcalığı

Basın Ekspres yolu, gerek sağladığı bağlantı özellikleri gerekse Atatürk Havalimanı’na yakınlığı ve her gün yükselen nitelikli projelerin bölgeye kattığı değer ile yatırımcılarına kısa bir süre içerisinde çok yüksek kazanç sağladı. Konut, AVM ve otel inşaatlarının devamı ve bölgenin İstanbul’un yeni cazibe merkezi olması yönünde geliştirilen projelerle Basın Ekspres’in yatırım değerinin çok daha hızlı bir ivme ile artması bekleniyor.

Toya Next, yalnızca bugününüze ayrıcalık ve mutluluk değil, sunduğu yatırım değeriyle de yarınlarınıza güven katıyor.

Mimaride Toya Next Ayrıcalığı

Toya Next, tasarım değeri kadar fonksiyona ve kullanım alanına da önem veren bir anlayıştır. Daire tasarımlarında minimum atıl alan ilkesiyle evinizin her metrekaresinden en üst seviyede yararlanmanızı sağlar.

Dilediğinizde salonu büyütmenizi sağlayan kayar katlanır kapılar, yerden kazanım sağlayan sürgülü kapılar, dolap içerisine gizlenebilen yataklar, masa olarak da kullanılabilen mutfak tezgahları gibi yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştırır.